Свердлильний верстат Procraft BD-1850
Свердлильний верстат Procraft BD-1850 є стаціонарним апаратом, який створений для свердління, зенковки, зачистки та проведення довідкових робіт. Для максимальної ефективності є вимірювальні лінійки із градуйованими лімбами. З ними результат виходить точний та якісний. Купити такий ефектвиний верстат можна за адекватною ціною вже зараз.
Можливості та особливості
Конструкція такого верстата Procraft BD-1850 проста та надійна. Він добре зарекомендував себе серед споживачів різного рівня підготовки. В основі Procraft BD-1850 потужний двигун, а також міцна станина, що забезпечують безперебійну експлуатацію протягом тривалого періоду. Майстер може самостійно відрегулювати та встановити відповідне положення нахилу столу. Регулюється і швидкість елемента, що крутить. Це також гарантує високоефективність та безпеку під час проведення робіт. За рахунок рукоятки ергономічної форми забезпечено комфортну роботу майстра. Для деталей, що обробляються, оператор може змінити положення,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Общие параметры | |
| Вес | 24 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Высота стойки | 480 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Количество скоростей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Мощность | 450 Вт |
| Размер опоры | 340х205 мм |
| Размер стола | 190х190 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 200 ₴









