Дискова пилка PROCRAFT KR140/1850
Пила циркулярна Procraft KR-1850 створена на основі надійних комплектуючих з урахуванням сучасних стандартів та призначена для побутового та напівпрофесійного використання. З її допомогою Ви можете проводити відрізні роботи з дерева, ДВП, ДСП та інших подібних матеріалів. Ця циркулярна пилка має потужність 1850 Вт, кількість обертів досягає 4000 об/хв, завдяки чому забезпечується висока ефективність виконання поставленого завдання. Циркулярна пилка призначена для роботи з відрізним диском, діаметр якого становить 140 мм. Придбати на нашому сайті пилу можна в один клік.
Особливості:
• Потужний двигун
• Ергономічний, сучасний дизайн
• Лінійка для більш точного розпилювання матеріалу
• Конструкція опорної плити виконана із міцного матеріалу
• Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву, сам редуктор – мідь
Що стосується виробництва обладнання, то тут KR1850 може похвастатися наявності паралельної напрямної, яка дозволяє виконувати розпилювання заготовок. При необхідності, її можна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Глибина пропила | при 90° - 45 мм, при 45° - 30 мм |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 140 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Мощность | 1850 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Тип пилы | Ручна |
| Угол наклона | 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 175 ₴






