Мотопомпа бензинова PRO-CRAFT WP60 - це потужний та надійний пристрій, який допоможе вам ефективно вирішувати завдання з перекачування рідини.
Основні технічні характеристики:
Вхід та вихід внутрішній діаметр (дюйм): 3
Підйом насоса: 28 м
Висота всмоктування: 7 м
Максимальна продуктивність: 60 м3/год
Модель: 168F
Тип: 1-циліндровий, 4-тактний, примусове повітряне охолодження
Завдяки діаметру вхідного та вихідного отворів 3 дюйма, мотопомпа PRO-CRAFT WP60 може легко перекачувати великі об'єми рідини.
Здатність піднімати воду на висоту до 28 метрів дозволяє вам використовувати мотопомпу для водопостачання, зрошення полів та інших господарських потреб.
Висота всмоктування 7 метрів дозволяє забирати воду з глибоких джерел або криниць.
Максимальна продуктивність 60 м3/год дозволяє швидко перекачувати великі об'єми рідини.
Мотопомпа оснащена надійним 1-циліндровим 4-тактним двигуном з примусовим повітряним охолодженням моделі 168F, що забезпечує високий рівень продуктивності та довгий термін служби.
Мотопомп
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Вес | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Внутрішній діаметр входу та виходу | 3 дюйми |
| Высота всасывания | 7 м |
| Діаметр циліндра та хід | 68х54 мм |
| Емкость топливного бака | 3,6 л |
| Зовнішній діаметр входу та виходу | 75 мм |
| Максимальная производительность | 60 м³/г |
| Перехідники | 2 шт |
| Підйом насоса | 28 м |
| Робочий об'єм двигуна | 163 см³ |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А) |
| Система зажигания | Запалювання від магнето транзистора |
| Тип двигателя | 4х - тактний OHV |
| Уровень звукового давления | LpA = 83 дБ (А) |
| Фильтр | 1 шт |
| Хомут | 3 шт |
Информация для заказа
- Цена: 7 245 ₴






