
Бензиновий тример PRO-СRAFT T4200EL Electro Starter (3 ножа, 1 котушка)
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 442002
+380 (67) 147-38-64
- +380 (66) 606-86-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий тример PRO-CRAFT T4200EL Electro Starter - це потужний та ефективний інструмент для догляду за вашим садом та газоном. Завдяки його високій потужності 4200 Вт та двотактному двигуну з робочим об'ємом 52 куб. см, ви зможете легко та швидко обрізати бур'ян та рослинність, забезпечивши охайний вигляд вашому подвір'ю.
Особливість цього тримера - наявність Electro Starter, що забезпечує зручний та швидкий запуск двигуна. Вам знадобиться всього лише натиснути кнопку, і ваш тример буде готовий до роботи.
Місткість паливного бака складає 1,2 л, що дозволяє тривалий час працювати без необхідності у частій заправці. Число оборотів становить 9000 об/хв, що забезпечує ефективну обробку рослинності.
Ширина скошуваної області тримера - 415 мм, що дозволяє легко обробляти навколишній простір навколо дерев, кущів та інших перешкод. Тример оснащений механічним типом запуску, що робить його дуже простим у використанні.
Бензиновий тример PRO-CRAFT T4200EL Electro Starter - це ідеальний помічник для вашого саду та
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 2 побідитовими, диск 3Т + котушка |
| Місткість паливного бака | 1.2 л |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Максимальний діаметр ріжучого ножа | 254 мм |
| Потужність | 4200 Вт |
| Ремінь-рюкзак | Нового типу 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип запуску | Ручний та електронний |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴









