Напруга: 220В
Частота: 50Гц
Потужність: 1700Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-700 об/хв
Максимальний діаметр патрона: 16мм
Дриль двошвидкісний PROCRAFT PS-1700 з функцією міксера
Мережевий двошвидкісний дриль PROCRAFT PS-1700 - це універсальний дійсно універсальний продукт. Насамперед про його універсальність говорить два режими швидкості, які можна встановити для редуктора. Другим фактором, який відносить професійний дриль-міксер PROCRAFT PS-1700 до затребуваних товарів – це ефективність, комфорт експлуатації та значна потужність. У нас на сайті ви можете вивчити повний перелік характеристик, переконавшись, що купити такий інструмент справді варто не лише для дому, а й на виробництві.
Можливості та функціональність
Серед можливостей цього продукту виділяється наявність другої рукоятки. Ергономічність електричного дриля PROCRAFT PS-1700 та комфорт використання дозволяє його експлуатувати навіть при значному обсязі роботах з мінімальними зусиллями. Знижує навантаження навіть не сама ергономічна рукоятка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/-/16 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-600 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴






