Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 1350Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-350 об/хв/0-750 об/хв
Максимальний діаметр патрона: 10мм
Мережевий шуруповерт PROCRAFT 1350/2 DFR зі змінним патроном
Мережевий шуруповерт Procraft PB-1350/2 це 2-х швидкісний шуруповерт з металевим редуктором, який оцінить той, хто займається ремонтно-будівельними роботами, такими як монтаж або демонтаж конструкцій. Наявність у шуруповерті 21-ти ступенів затягування дозволяє без проблем та з комфортом працювати з матеріалами різної міцності. Купити та підібрати актуальний інструмент за своїми характеристиками ви завжди можете на нашому порталі зробивши лише кілька кліків. Крім того, у нас доступні безкоштовні консультації спеціаліста, який допоможе зробити оптимальний вибір та швидко оформити замовлення.
Можливості та особливості
У мережевому шуруповерті Procraft PB-1350 є традиційна для такого інструменту функція реверс, світлодіодне підсвічування робочої зони та режим свердління. Швидкозатискний патрон та зручна рукоятка,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозажімний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 66 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-350/0-750 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴






