Напруга: 220В
Частота: 50Гц
Потужність: 1400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-900 об/хв
Кількість ударів: 0-4200 об/хв Енергія удару: 4,5 Дж
Перфоратор прямий Procraft Industrial BH-1400 DFR
Перфоратор Procraft DH1400DFR це надійний інструмент, який вміє свердлити отвори, розбивати бетон, відколювати плитку та демонтувати інші будівельні матеріали. Корпус виготовлений із міцного високоякісного пластику, захищаючи при цьому внутрішні механізми від механічного впливу, води, пилу та бруду. Свердління, свердління з ударом і удар - три робочих режими цього перфоратора, для цього потрібно лише повернути важіль вибору режиму в одне з робочих положень.
Можливості та особливості
Завдяки додатковій передній рукоятці прямий професійний перфоратор Procraft DH1400DFR надійно та зручно лежить в руках, а від ковзання захищають спеціальні гумові накладки. У комплекті присутні два змінні патрони - DFR і швидкозатискний свердлильний, які легко можна міняти одним натисканням на посадкове гніздо, після чого патрон фіксуєт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/26/13 мм |
| Зубило | Є |
| Потужність | 790 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Піка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-900 об/хв |
| Число ударів | 0-3900 уд/хв |
| Енергія удапу | 3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴









