Напруга 220В
Потужність 950 Вт
Частота 50 Гц
Швидкість обертання 7000 об/хв
Діаметр валу 23 мм
Розмір диска 100*23*3,2 мм
Вага 1,5
Заточення для ланцюга PROCRAFT SK 950
Машина заточувальна для ланцюгів Procraft SK-950 - це електроінструмент, що використовується для заточування ріжучих ланцюгів для всіх видів ланцюгових пилок, як бензинових так і електричних. Заточення ланцюга, що рекомендується, проводить точну якісну обробку різального зуба, дозволяючи продовжити експлуатаційний термін ланцюга. Купити таке заточення для ланцюгової пилки можна всього в пару кліків.
Можливості та особливості
Верстат для заточування ланцюгів ProCraft SK-950 має дуже просту та надійну фіксацію пиляльних полотен, тому при роботі з ним у Вас не виникне жодних проблем, працювати з таким верстатом одне задоволення, тому при покупці можете не сумніватися у своєму виборі. Такий інструмент підійде як для використання в побутових цілях, так і в професійних, наприклад, в цехах з деревообробки, в майстернях по заточуванні пиляльних п
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр вала | 23 мм |
| Диск | 1 шт |
| Потужність | 65 Вт |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 100/23/3,2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴







