Номінальна напруга 220 В
Частота струму 50 ГЦ
Потужність 80 Вт
Число оборотів 4200 об/хв
Діаметр застосовуваних свердл 3-13 мм
Заточення для свердлів PROCRAFT EBS 350
Заточувальний верстат для свердлів Procraft EBS 350 забезпечить професійне заточування та якісне шліфування свердлів для їх багаторазового застосування. Якість інструменту гарантує відомий виробник електроінструменту торгова марка Procraft. Можливість здійснювати заточування свердлів діаметром 3-13 мм. Купити для дому чи майстерні таке заточення можна безпосередньо на даній сторінці. Причому ми також пропонуємо отримати безкоштовну консультацію для підбору оптимального обладнання від відомої торгової марки або зробити вибір на підставі характеристик і можливостей, описаних нижче.
Можливості та особливості
Заточувальний верстат для свердлів Procraft EBS 350 забезпечить професійне заточування та якісне шліфування свердлів для їх багаторазового застосування. Якість інструменту гарантує відомий виробник електроінструменту торгова марка Procraft
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр заточуваних свердел | 3-13 |
| Потужність | 80 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴





