Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 1350Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-350 об/хв
Максимальний діаметр патрона: 10мм
Шуроповернення мережевої PRO-CRAFT 1350 DFR патрон
Використовуючи функціональні можливості шуруповерта PRO-CRAFT 1350 DFR патрон, майстер встановить елементи кріплення, швидко виконає складання меблів, змонтує конструкції їх профілю та листових матеріалів – фанери, гіпсокартону та інше. Інструмент стане незамінним помічником у побуті та на виробництві. Він вимагає складного технічного обслуговування, характеризується наявністю низки переваг:
• робота у режимі дриля;
• посилена конструкція корпусу виключає поломки внаслідок механічних пошкоджень та ударів;
• підсвічування робочої зони здійснюється яскравим вбудованим світлодіодом;
• патрон із самозатискним механізмом швидко знімається за необхідності встановлення стандартних біт.
Навіщо використовувати?
Для роботи в приміщеннях варто купити компактний шуруповерт PB-1350 DFR із лінійки виробника Procraft. Він розрахований на високі н
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Максимальний крутний момент | 32 Нм |
| Потужність | 1350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозажімние |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-350 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴






