Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Напруга 20 В
Число обертів 0-3200/7000 об/хв
Діаметр диска 125 мм
Ємність акумулятора. 4.0 Ач
Час заряджання акумулятора. 2 год
Напруга зар. пристрою 220-240 В
Болгарка акумуляторна PROCRAFT PWA216
Болгарка акумуляторна Procraft PWA 216 – це незамінний помічник за відсутності живлення енергомережі. Інструмент оснащений безщітковим двигуном, який набагато надійніший і витриваліший за звичайні колекторні електромотори. Купити таку професійну кутову шліфувальну машину можна вже зараз, зробивши всього кілька кліків.
Можливості та особливості
Болгарка видає досить високу потужність та обороти, щоб використовувати її для дому чи на будівництві. Два акумулятори, що входять у комплект поставки, мають високу ємність і досить довго тримають заряд. Для контролю роботи батареї розташований світлодіодний індикатор заряду. Основна рукоятка болгарки має гумові вставки для запобігання вислизанню при роботі. На корпусі є перемикач швидкості інструменту. При включенні болгарка плавно розган
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Час заряджання акумулятора | 2 години |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Диск | на 125 мм |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Електронна |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200/7000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴








