Компресор повітряний Procraft 24
Повітряний компресор ProCraft 24 призначений для стиснення й подавання повітря під високим тиском. Компресор повітряний ProCraft 24 має досить високу продуктивність. Агрегат для пневмоінструменту є одним із найнеобхідніших апаратів на будь-якому підприємстві, автомайстерні або в побуті. Оскільки це автономне джерело стисненого повітря, яке потрібне для використання різноманітних пневмоінструментів. Купивши таке обладнання, ви можете здійснити покриття будь-якими фарбувальними або профілактичними матеріалами набагато швидше та якісніше, адже такий спосіб фарбування дає змогу проникнути в усі щілини та пази, а сама фарба лягає рівним шаром.
Можливості та особливості
Компресор ProCraft 24 обладнаний однофазним 1800-ватним електродвигуном, який працює практично безшумно, роблячи його експлуатацію комфортнішою. Також він має тепловий захист від перегрівання й автоматичний повторний пуск.Спеціальні пластини клапанів виготовлені з неіржавкої ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | Є |
| Кількість оборотів | 2800 об/хв |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 24 л |
| Продуктивність | 206 л/хв |
| Частота тока | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴




