Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 130 Вт
Число оборотів холостого ходу 8000-30000 об/хв
Вага 0,5 Кг
Режим роботи 15/5 хв
Діаметр свердління 1-3,2 мм
Клас захисту ІІ
Рівень звукового тиску LpA = 87 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Категорія захисту IPX0
Рівень вібрації м/с2 2,1 м/с^2
Гнучкий Вал Є
Посібник з експлуатації Є
Гравер Procraft PG-400 має широку сферу функціонального застосування. Дремель стане незамінним помічником для різних робіт, таких як: гравірування, розточування, свердління, нарізування, зачищення, шліфування та багато іншого. Встановити на таку бормашину можна фрези, бури, свердла та багато іншого. Купити пристрій для дому або навіть невелику майстерню можна на нашому сайті, зробивши лише кілька кліків. При цьому, ви отримаєте дійсно ефективне та надійне обладнання, перевірене часом та багатьма майстрами. Перед покупкою ми передбачили можливість вивчити всі переваги цієї моделі.
Можливості та особливості
Електродвигун у цій моделі досить добре охолоджується та виключає його перегрів. Про
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 0.5 кг |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 3.2 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Напруга | 220 |
| Оброблюваний матеріал | дерево, метал, пластик, камінь |
| Частота | 50 GHz |
| Число обертів холостого ходу | 24000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴







