Полірувальна машина PROCRAFT PM2100
Полірувальна машина Procraft PM2100 призначена для полірування пофарбованих або лакованих поверхонь, а також для шліфування таких матеріалів як метал, деревина та пластмаса, при використанні відповідних насадок. Інструмент складається з таких основних елементів: полірувальна пластина, двигун із внутрішніми механізмами, передня та задня рукоятка, на якій розташовані кнопки керування машиною, а саме – перемикач відключення та включення, електронний регулятор швидкості та фіксатор кнопки включення. Купити для дому або автомайстерні такий інструмент можна прямо зараз, оформивши замовлення в пару кліків.
Можливості та особливості
Полірування за допомогою машини Procraft PM2100 полягає у знятті найтонших шарів оброблюваного матеріалу, наданні поверхні дзеркального блиску. Це досягається шляхом обертання м'якого полірувального кола на максимально високих обертах. Це завдання успішно виконує двигун потужністю 2100 Вт. Плавне налаштування швидкості відбувається за допомогою електр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴






