Шліфувальна машина PROCRAFT EX950 EL для стін та стелі
Шліфмашина Procraft EX950 EL для стін та стелі застосовується при виконанні обробки штукатурної поверхні, включаючи внутрішні стіни, стелю та зовнішні стіни. З її допомогою можна видалити вапняний бруд, сліди побілки та фарби. Оброблені поверхні стають рівними та гладкими, що значно підвищує ефективність та якість ремонтних та будівельних робіт. Пристрій може працювати на кількох швидкостях. Купити на нашому сайті таку шліфувальну машину можна безпосередньо на цій сторінці.
Можливості та особливості
Стеношліфувальна машина бренду Procraft виготовлена на основі високоякісних комплектуючих елементів, має продуману конструкцію та призначена для шліфування поверхонь стін та стелі. Інструмент невеликого розміру призначений для вирівнювання стін. Потужність моделі складає 950 Вт, що при вазі 2.6 кг та малих габаритах дозволяє проводити шліфування поверхні протягом тривалого часу. Шліфмашина Procraft EX950 EL точно реагує на рухи оператора завдяки двом, розташ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴









