Довжина шини: 45 см
Потужність: 4,5 кВт
Об'єм масляного бака: 0,26 л
Об'єм паливного бака: 0,55 л
Робочий об'єм двигуна: 52 см. куб.
Число оборотів: 3400 об/хв Вага: 6,5 кг
Бензопила PRO CRAFT Industrial K450N
Приналежність до бензоінструменту професійного класу визначає відмінну продуктивність та витривалість пили K450 PRO. Вона призначена для швидкого, акуратного та точного розпилу пиломатеріалів – колод, дощок, брусів. Її варто купити для заготівлі дров, обрізки дерев. Сайт пропонує попередньо вивчити всі особливості та можливості професійної пилки та отримати розгорнуту консультацію від наших спеціалістів.
Можливості та особливості
У процесі роботи з інструментом майстер відзначить такі переваги:
• мінімальна кількість вібрацій;
• простий старт двигуна в будь-яку погоду;
• економне споживання палива;
• тривалий час автономної роботи;
• акуратні габарити та легка вага корпусу;
• зручний блок керування.
Перед першим запуском необхідно провести складання та налагодження інструменту. Змащується маслом, з
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Праймер | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴

