
Станок точильный комбинированный PRO-CRAFT PAE1100
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 011006
+380 (67) 147-38-64
- +380 (66) 606-86-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Потужність 250 Вт
Швидкість холостого ходу 2980 об/хв
Розмір шліфувального круга 150 мм
Розмір круга мокрого шліфування 200 мм
Зернистість грубого шліфувального круга 3
Комбінований точильний верстат PRO-CRAFT PAE1100: Ваш надійний інструмент для точіння та шліфування!
Знайомтеся із комбінованим точильним верстатом PRO-CRAFT PAE1100 - це потужний інструмент, який забезпечить вам високу якість точіння і шліфування.
Напруга 220-240 В, Частота 50 Гц: Цей верстат працює при стандартній напрузі і частоті, що робить його відмінним вибором для дому та гаража.
Потужність 25 Вт: Незважаючи на свою компактність, верстат має достатню потужність для виконання багатьох завдань.
Швидкість холостого ходу 2980 об/хв: Висока швидкість дозволить вам швидко та ефективно точити і шліфувати різні інструменти та матеріали.
Розмір шліфувального круга 150 мм: За допомогою цього верстату ви зможете точити та шліфувати різні деталі з великою точністю.
Розмір круга мокрого шліфування 200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 250 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кут нахилу | 90 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴





