Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 200 Вт
Число оборотів холостого ходу 15000 об/хв
Розмір шліфувальної платформи 140х140х80 мм
Хід ексцентрика 2 мм
Кріплення шліфувального листа на липучку
Частота коливань 26000 коливань/хв
Вага 1,3 кг
Ексцентрикова Шліфмашина PRO-CRAFT EX-550E: Висока Швидкість та Зручність у Роботі
Основні характеристики:
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 200 Вт
Число оборотів холостого ходу: 15000 об/хв
Розмір шліфувальної платформи: 140 х 140 х 80 мм
Хід ексцентрика: 2 мм
Кріплення шліфувального листа: На липучку
Частота коливань: 26000 коливань/хв
Вага: 1,3 кг ️
Опис:
PRO-CRAFT EX-550E - це ексцентрикова шліфмашина, яка об'єднує високу швидкість та зручність у роботі. З цією машиною ви зможете легко та швидко обробити різні поверхні, будь то дерево, метал або інші матеріали. Завдяки різноманітним налаштуванням, ви зможете точно регулювати швидкість та частоту коливань.
Переваги:
Потужність: З потужністю 200 Вт ви зможете виконувати шліфувальні з
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Є |
| Розмір шліфувальної платформи | 140х140х80 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Частота колебаний | 26000 коливань/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 об/хв |
| Шліфувальний наждачний папір | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴






