Число оборотів холостого ходу 800/1400/2000/2600/3200/3800 об/хв
Номінальна напруга 20 В
Наявність підсвічування Є
Акумулятор 2, 4, 8 Аг
Тип двигуна Безщітковий
Рівень звукового тиску LpA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2 5; K = ±1,5
Хід пили 22 мм
Маятниковий хід 3 + 1
Режим видування тирси з робочої зони Є
Вага 1,7 кг
Акумуляторний Лобзик Procraft ST20 (без АКБ та зарядного пристрою): Професійний та Універсальний Інструмент для Вашого Майстернього Ремонту
✅ Основні характеристики:
Число оборотів холостого ходу: 800/1400/2000/2600/3200/3800 об/хв
Номінальна напруга: 20 В
Наявність підсвічування: Є
Тип двигуна: Безщітковий ️
Рівень звукового тиску: LpA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності: LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с²: 5; K = ±1,5
Хід пили: 22 мм
Маятниковий хід: 3 + 1 ⚙️
Режим видування тирси з робочої зони: Є
Вага: 1,7 кг ️♂️
Опис:
Procraft ST20 - це потужний акумуляторний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3800 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Відсік для зберігання пилок | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


