Властивості
Число оборотів холостого ходу 3300 об/хв
Вага 13,3 кг
Обсяг травозбірника 35 л
Висота скошування 6 рівнів: від 25 мм до 75 мм
Ширина скошування області 370 мм
Рівень звукового тиску LpA = 72,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Номінальна потужність 2 х 20 В
Рівень вібрації м / с2 0,37 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
Діаметр передніх коліс 152 мм
Діаметр задніх коліс 203 мм
Газонокосарка акумуляторна Procraft PLM20 (без АКБ та зарядного)
Забезпечте ідеальний вигляд вашого газону за допомогою акумуляторної газонокосарки Procraft PLM20. Ця модель, розроблена для зручності та ефективності, ідеально підходить для догляду за вашим газоном без необхідності у використанні дротів чи бензину. Примітка: акумулятор та зарядний пристрій продаються окремо.
Властивості:
Число оборотів холостого ходу: 3300 об/хв
Вага: 13,3 кг
Обсяг травозбірника: 35 л
Висота скошування: 6 рівнів, від 25 мм до 75 мм
Ширина скошування: 370 мм
Рівень звукового тиску: LpA = 72,8 дБ(А); K = ±
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 460 ₴










