Потужність двигуна 350W
Габарити:
Розмір у складеному вигляді 1190*480*500 мм
Розмір у розкладеному вигляді 1190*480*1120 мм
Розмір коробки 1145*185*590 мм
Вага:
Максимальне навантаження 120 кг
Вага самоката близько 15 кг
Колеса литі, безкамерні
Діаметр коліс 8,5"*2"
Вимоги до експлуатації:
Придатний вік 16-50
Придатний зріст 130-200 см
Швидкість 3/6/15/25 км/год
Дальність їзди 30-36 км
Максимальна висота підйому ≤12°
Прохідна місцевість Асфальт/рівні поверхні; перешкоди ≤ 1 см, зазори ≤ 1 см
Ступінь водонепроникності ІРХ4
Акумулятор:
Номінальна напруга 36V
Вхідна напруга зарядки 42 V
Ємність акумулятора 10.4АН
Інтелектуальна система BMS Захист від перегріву, перезаряду, зниженої напруги
Заряд:
Номінальна вхідна напруга 100-240V
Номінальна вихідна напруга 42V
Номінальний струм 1.5А
Час зарядки 8 годин
PROCRAFT DS350S — сучасний акумуляторний самокат, що ідеально підходить для пересування містом завдяки потужності двигуна 350 Вт. Зі швидкісними режимами 3/6/15/25 км/год, він забезпечує комфортну їзду з макси
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 112 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр колеса | 220 мм |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 1040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴


