Число оборотів холостого ходу 5000 об/хв
Плавний пуск Є
Тип штанги Розбірна
Клас захисту II
Рівень звукового тиску LpA = 80,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2 1,35 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
Рівень захисту IP20
Напруга акумулятора 2 х 20 В
Діаметр труби 26 мм
Діаметр різу 420 мм
Двигун Безщітковий
Тример акум. PRO-CRAFT ATA-40/2 — це сучасний та потужний інструмент для догляду за вашим садом і газоном. Оснащений двома акумуляторами ємністю 2, 4, або 8 Аг та зарядним пристроєм, цей тример забезпечує тривалу роботу без потреби в постійному підключенні до електромережі.
З числом оборотів холостого ходу 5000 об/хв і плавним пуском, ви зможете легко почати роботу, не турбуючись про різкі стрибки потужності. Розбірна штанга з класом захисту II забезпечує зручність транспортування та зберігання, а рівень захисту IPX0 гарантує його надійність.
Рівень звукового тиску становить 80.5 дБ(А), а рівень звукової потужності – 90.2 дБ(А), що робить цей трим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 0.5 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота тока | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴










