Число оборотів холостого ходу 2200 об/хв
Вага вся комплектація - 1,8 кг
Плавний пуск Є
Тип двигуна Безщітковий
Клас захисту III
Рівень звукового тиску LpA = 87 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2 5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Рівень захисту IPX1
Напруга акумулятора 20 В
Мінімальний радіус кривої (мм) 45
Ширина розрізу (мм) 5
Товщина листа для різання Нержавіюча сталь (мм) 1,2 мм
Товщина листа для різання Алюміній (мм) 2,5
Товщина листа для різання Високовуглецева сталь (мм) 1,6 мм
Ножиці вирубні по металу акумуляторні Procraft SM20 — потужний інструмент для професійної та аматорської різання металу
Ножиці вирубні по металу акумуляторні Procraft SM20 – це сучасний, високопродуктивний інструмент, який ідеально підходить для точного і швидкого різання металу в будь-яких умовах. Завдяки використанню передових технологій та високоякісних компонентів, ці вирубні ножиці здатні виконувати широке коло завдань — від обробки нержавіючої сталі до алюмінію та ви
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна товщина різу | 1.6 мм |
| Мінімальний радіус різання | 45 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴








