
Полировальная машина аккумуляторная Procraft PM22
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 030290
+380 (67) 147-38-64
- +380 (66) 606-86-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Число оборотов холостого хода 2500 - 4800 об/мин
Регулировка оборотов Есть
Диаметр диска 150 мм
Стабилизация оборотов Есть
Уровень звукового давления LpA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Уровень звуковой мощности LwA = 99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Уровень вибрации м/с2
Основная ручка: 15,540 м/с2, К = ±1,5 м/с2
Передняя ручка: 18.859 м/с2, К = ±1,5 м/с2
Уровень защиты IPX0
Напряжение аккумулятора 20 В
Двигатель Бесщеточный
Ход эксцентрика 15 мм
Аккумулятор Нет
Диск Поролоновый - 2 шт
Дополнительная рукоять 2 шт
Зарядное устройство Нет
Наждачные круги 5 шт - P2000
Руководство по эксплуатации Есть
Шестигранник 1 шт - 5 мм
Упаковка Картонная
Круг полировальный из шерсти 1 шт
Полірувальна машина акумуляторна Procraft PM22
Акумуляторна полірувальна машина Procraft PM22 — це високопродуктивний інструмент для полірування та фінішної обробки лакофарбових поверхонь, металу, пластику та інших матеріалів. Модель оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує стабільну роботу, високу ефективність та тривалий термін служби.
П
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Основна рукоятка | Не поворотна, Подовжена |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Ширина шліфування | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

