Довжина мережевого кабелю 4,5 м
Напруга 220 - 240 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 800 Вт
Число оборотів холостого ходу 1000-2100 об/хв
Вага Вся комплектація - 6,8 кг
Регулювання оборотів Є
Наявність підсвічування Є
Діаметр шліфувального паперу 225 мм
Діаметр шліфувальної диска 225 мм
Шланг 2 м
Клас захисту II
Діаметр вакуумної трубки 38 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 90 дБ(А), К = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 98 дБ(А), К = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2
7,98 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Рівень захисту IP20
Турбіна для збору пилу Є
Інструкція з експлуатації Є
Наждакові кола 6 шт:
2 шт - P120;
2 шт - P180;
2 шт - P240.
Пилозбірник Мешок
Шланг для підключення пилососа Є
Щітки 1 пара
Сумка 1 шт
Шестигранний ключ 1 шт
Машина шліфувальна PROCRAFT EX1100 для стін та стелі
Шліфувальна машина PROCRAFT EX1100 призначена для ефективної обробки стін і стель під час ремонтних та оздоблювальних робіт. Інструмент ідеально підходить для шліфування шпаклівки, гіпсокартону, штукатурки та підготовки поверхонь до
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Ширина шліфування | 255 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550 ₴


