
Станок универсальный PRO-CRAFT MS350 (с гибким валом)
1 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003503
+380 (67) 147-38-64
- +380 (66) 606-86-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 65 Вт
Число оборотів 6700 об/хв
Диметр шліфувального круга 49,5 мм
Заточення свердел діаметром 2-10 мм
Заточення зубил, лез шириною 6-51 мм.
Верстат універсальний PRO-CRAFT MS350 з гнучким валом - це високоякісний та потужний інструмент, який стане незамінним помічником в вашій майстерні. Купуйте універсальний верстат PRO-CRAFT MS350 з гнучким валом в інтернет-магазині та отримайте можливість виконувати різноманітні роботи з точністю та ефективністю.
Основні переваги:
Можливості верстата: PRO-CRAFT MS350 має широкий функціонал, дозволяючи здійснювати різні види обробки матеріалів, такі як свердління, фрезерування, шліфування та багато інших операцій.
Потужний двигун: Верстат оснащений потужним двигуном, що забезпечує надійну та продуктивну роботу з різними матеріалами.
Гнучкий вал: Наявність гнучкого вала дозволяє працювати з верстатом важкодоступних місцях та здійснювати точну обробку складних деталей.
Компактний дизайн: Компактні розміри верстата дозволяють зручно розмістити його в майстерні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Потужність | 65 Вт |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точило для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴








