Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Потужність: 800 Вт
Температура нагрівального елемента 0-3000 оС
Для труб діаметром 20,25,32,40,50,63 мм
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2000
Паяльник для пластикових труб Procraft PL-2000 використовується для монтажу поліпропіленових фітингів та труб діаметром 20-25-32 мм. Нагрівальний елемент дозволяє виробляти пайку у важкодоступних місцях, що збільшує комфорт роботи з апаратом. Ручне контактне зварювання проводиться нагрітим інструментом в розтруб поліпропіленових труб, що дозволяє зберегти довговічність конструкції, не ушкоджуючи матеріал. Купити електричний надійний паяльник можна безпосередньо на даній сторінці, легко використовуючи його для дому та на виробництві.
Можливості та особливості
Максимальна температура нагріву паяльника 300 °С. Паяльник розташований на підставці для стійкості та комфорту роботи. Виріб має зручну рукоятку, а також регулятор температури. Паяльник для пластикових труб Procraft PL-2000 відрізняється від інших своїм компактним дизайном і
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,949 Кг |
| Час нагрівання | 10 хвилин |
| Діаметр труб | 20,25,32 мм |
| Категорія захисту | IP24 |
| Клас захисту | I |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 3 шт - 20, 25, 32 |
| Підставка | Є |
| Температура нагрівального елементу | 50-300 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴








