Напруга: 220В Частота: 50Гц Потужність що споживається: 1450Вт
Кількість оборотів холостого ходу: 2200 об/хв Макс. крутний момент: 450 Нм
Електричний ударний гайковерт Procraft ES-1450
Електричний ударний гайковерт Procraft ES1450 призначений для викручування та закручування різьбових з'єднань, гайок, болтів в основному при демонтажних або збиральних роботах. Інструмент працює в імпульсному режимі – обертання відбувається не плавно, а невеликими ривками, завдяки цьому легко можна викрутити зірвані головки болтів. Купити такий надійний та зручний інструмент можна лише у кілька кліків.
Можливості та особливості
Передня частина гайковерта Procraft ES1450 виготовлена з високоякісного міцного металу, що добре захищає двигун і оборотні механізми від механічного впливу, а також від попадань води, пилу або бруду. На ручці розташована кнопка старту, при її натисканні проводиться пряме обертання, для обертань у зворотному напрямку (реверс) необхідно натиснути на верхню частину вимикача. Інструмент має широкий вибі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Максимальний крутний момент | 450 Нм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 головки |
| Посадковий діаметр | 13 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴





