Рубанок електричний Procraft
Рубанок електричний ProCraft PE-1650 використовується у будівельно-ремонтних операціях для обробки дерев'яних поверхонь. Надійний двигун потужністю 1650 Вт розвиває 16000 обертів на хвилину. Електрорубанок обладнаний ручкою для регулювання глибини зняття стружки. Підошва рубанка виконана із спеціального міцного сплаву. Максимальна ширина стругання за один прохід становить 82 мм, максимальна глибина стругання за один прохід становить від 0 до 3 мм. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі інструмент має відмінну маневреність, що дозволяє виконувати роботу з високою точністю.
Можливості та особливості
Дана модель має такі особливості як можливість використовувати її в стаціонарному режимі, покращена система видалення пилу, прогумована ручка, що підвищує зручність роботи, професійні ножі багаторазового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Кріплення | До столу - Є |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Потужність | 1650 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Тип рубання | Ручний |
| Частота обертання барабана | 16000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







