Шурупокрут акумуляторний PRO-CRAFT PA18Pro2 (1 АКБ, кейс)
Акумуляторний шурупокрут PRO-CRAFT PA18Pro2 — це надійний і компактний інструмент для побутового та професійного використання. Модель оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує стабільну роботу, високий коефіцієнт корисної дії та збільшений ресурс служби без необхідності частого обслуговування.
Максимальний крутний момент 30 Нм дозволяє ефективно виконувати роботи із закручування кріплення та свердління у дереві, металі та цеглі. Металевий патрон діаметром 10 мм гарантує надійну фіксацію оснастки, а 20+1 ступінь регулювання обертального моменту забезпечує точне налаштування під різні матеріали.
Функція плавного пуску підвищує комфорт та безпеку роботи, особливо при виконанні точних операцій. Шурупокрут працює від акумулятора 20 В і постачається у зручному кейсі, що спрощує зберігання та транспортування.
PRO-CRAFT PA18Pro2 підходить для монтажних, ремонтних і будівельних робіт, а також стане відмінним вибором для домашньої майстерні.
Основні пе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Функція міксер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴


