Напруга: 220В
Частота: 50Гц
Потужність: 450Вт
Оберти min-max: 280-2350
Кількість швидкостей 9
Діаметр патрона: 16мм
Діаметр свердління: 3-16 мм
Висота стійки 340 мм
Розмір столу 170*170
Розмір опори 3
Свердлильний верстат Procraft BD-1750
Верстат ProCraft BD-1750 є потужним професійним обладнанням, за допомогою якого можна забезпечити якісне та високоточне пророблення отворів у різних матеріалах. Потужність верстата дорівнює 1750 Вт. Станок свердлильний стаціонарний ProCraft BD-1750 характеризується неймовірно високою якістю виконання. Конструкція даного верстата виконана із міцних матеріалів, за рахунок чого це обладнання має відмінну стійкість на будь-якій поверхні. Купити для майстерні чи навіть на виробництво такий верстат можна за авдекватну ціну вже зараз.
Можливості та особливості
Агрегат застосовується для обережного свердління заготовок на глибину до 60 мм. У цій моделі є 9 налаштувань швидкості від 280 до 2650 об/хв, що дозволяє оптимально регулювати швидкість для різних матеріалів і свердла. Па
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Споживана потужність | 450 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 170 мм |
| Ширина столу | 170 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴








