
Стационарная циркулярная пила PRO-CRAFT KR200/2600
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002600
+380 (67) 147-38-64
- +380 (66) 606-86-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 800 Вт
Швидкість холостого ходу 2950 об/хв
Кількість зубів 24
Діаметр пильного диска: 200 мм
Розмір столу 500*335 мм
Витяжне гніздо 0,36 мм
Cтаційна циркулярна пилка Procraft KR-2600/200
Циркулярна пилка ProCraft KR-2600/200 являє собою спеціальну установку стаціонарного типу, призначену для розпилювання деревини, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. За допомогою цього обладнання можна знімати кромку з дошки, робити заготовки з дерева необхідних властивостей. Придбати на сайті можна в кілька кліків.
Особливості та можливості
Потужний електродвигун 2600 Вт і великі оберти холостого ходу 2950 об/хв забезпечують високу швидкість обробки та точний різ. Твердосплавний різальний диск розміром 200х16х2,4 мм обертаючись на високих оборотах, робить якісний розкрій матеріалу в поперечному та поздовжньому перерізі. Також передбачена можливість виробництва різу під двома кутами 45 та 90 градусів.
Точно виставити кут нахилу можна за допомогою шкали з м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість стаціонарного кріплення | Да |
| Захисний кожух | Да |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Паралельний упор | Да |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Да |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип паковання | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






