Напруга 220В - 50Гц
Потужність 2300 Вт
Частота обертання шпинделя на холостому ході 5000 об/хв.
Діаметр пильного диска 185 мм
Зміна кута нахилу пильного диска 0 ° -45 °
Дискова пилка Procraft KR-2300
Циркулярна електрична пилка ProСraft KR2300 - багатофункціональний надійний інструмент, призначений для виконання розпилів у деревині під різними кутами. Пила дискова ProСraft KR2300 оснащена 2300 Вт електромотором і розрахована на роботу з 185 міліметровими твердосплавними пильними дисками.
Можливості та особливості
Пила дискова ProCraft KR2300 дозволяє розпилювати деревину завтовшки від 0 до 68 мм при прямому різі, а при різі під кутом 45 градусів максимальна глибина пропилу становить 45 мм під кутом 90° -60 мм. Міцна вінілова рукоятка дозволяє впевнено тримати циркулярку в руці і запобігає вислизуванню. У комплект поставки йде бічна лінійка для точнішого різання.
Купити таку циркулярну пилку можна безпосередньо на даній сторінці нашого магазину, попередньо вивчивши всі характеристики та особливості. Також
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴







